Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

YGS baraj puanı yükseldi

YGS baraj puanı yükseldi

Yapı Endüstrisinin Merkezi
  • Ana Sayfa » Makale
  • 27 Kasım 2015 - 10:18:44
Yapı Endüstrisinin Merkezi

40 yılı aşkın bir süredir yapı sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getirerek sektörün sorunlarına çözümler üreten Yapı Endüstri Merkezi, sektörün nabzını tutan ve sektöre yön veren öncü bir kuruluştur. Yapı endüstrisine yönelik pek çok ilki gerçekleştirmiş olan YEM, Yapı endüstrisi ürünlerinin tanıtıldığı ve sektörün tüm ürünlerinin yer aldığı yapı kataloğunu yapı kimyasalları üreticilerinin ve tüketicilerinin […]

40 yılı aşkın bir süredir yapı sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getirerek sektörün sorunlarına çözümler üreten Yapı Endüstri Merkezi, sektörün nabzını tutan ve sektöre yön veren öncü bir kuruluştur. Yapı endüstrisine yönelik pek çok ilki gerçekleştirmiş olan YEM, Yapı endüstrisi ürünlerinin tanıtıldığı ve sektörün tüm ürünlerinin yer aldığı yapı kataloğunu yapı kimyasalları üreticilerinin ve tüketicilerinin hizmetine sunulmuştur.

Pek çok yapı kimyasalının yer aldığı bu katalogda kaba inşaat malzemeleri hakkında bile ayrıntılı bilgiler yer almaktadır. Teknolojinin gelişmesine bağlı olarak ortaya çıkan her yeni ürünle birlikte güncellenen katalog yapı dünyasının en geniş içeriğine sahip ürün kataloğudur.

Yenilikçi, estetik, ekolojik ürünlerle çevre dostu yeni nesil kompozit dış cephe uygulamalarına yönelik ayrıntılı ve teknik bilgiler de dâhil olmak üzere üreticisinden uygulayıcısına ve uygulama alanlarına kadar ürünlerle ilgili pek çok bilgi yapı kataloğunda yer almaktadır.

Katalogda yer alan diğer bir ürün ise çevre ve enerji dostu led armatür ürünleridir. Birbirinden farklı marka ve modellerle led armatürler sektörün hizmetine sunulmaktadır. Dijital olarak da yayınlanan kataloğa ulaşmak için http://www.yapikatalogu.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz