Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

YGS baraj puanı yükseldi

YGS baraj puanı yükseldi

Reklam ve Promosyon Çantaları
  • Ana Sayfa » Makale
  • 2 Aralık 2016 - 23:38:05
Reklam ve Promosyon Çantaları

Şirketler kuruluş yıldönümlerinde ve özel günlerinde gerek çalışanlarına gerekse etkileşimde oldukları firma ve kurumlara hediyeler vermektedir. Firmaların kendi özel günleri yanında dini ve resmi bayramlarda da hediye vermeleri söz konusudur. Bu hediyelerde şirketler ve kişiler arası ilişkileri geliştirmek amaç olacağı gibi aynı zamanda firmanın reklamını da yapmak amaçlar arasında yer alabilmektedir. Bayramlar yanında yılbaşları da […]

Şirketler kuruluş yıldönümlerinde ve özel günlerinde gerek çalışanlarına gerekse etkileşimde oldukları firma ve kurumlara hediyeler vermektedir. Firmaların kendi özel günleri yanında dini ve resmi bayramlarda da hediye vermeleri söz konusudur. Bu hediyelerde şirketler ve kişiler arası ilişkileri geliştirmek amaç olacağı gibi aynı zamanda firmanın reklamını da yapmak amaçlar arasında yer alabilmektedir. Bayramlar yanında yılbaşları da hediyeleşilen zamanların başında gelmektedir. Yılbaşı geldiğinde pek çok kişi ve kurum gerek hediye, gerek promosyon ve gerekse de reklam malzemesi olarak ürün dağıtımı yapmaktadır. Hediyeleşmenin yoğunlaştığı yılbaşı dönemlerinde üretimler de yoğunlaşmaktadır. Promosyon çanta üretimi İstanbul da yoğun gözlemlenmektedir. İstanbul’un ticaretin merkezi olması bu durumun en belirgin etkenlerinin başında gelmektedir.

Özellikle büyük ticari firmalar yanında kamu ve özel kuruluşlar yoğun şekilde reklam ve promosyon malzemesi dağıtmaktadırlar. Hem hediyeleşme ile ikili ilişkileri geliştirmek hem de firmalarının bilinilirliğini artırmak için promosyona başvurmaktadırlar. Bu bağlamda da promosyon eşyası olarak kalıcı ve kişisel kullanıma uygun ürünler seçmektedirler. Bu ürünler hediye alan kişinin hayatını kolaylaştıracak ya da ihtiyaç duyacağı malzemeler olmalıdır. Hal böyle iken bu seçeneklerin başında çantalar sayılabilmektedir. Çantalar kişilerin ihtiyaç duyabileceği kullanmak isteyeceği aksesuarlardır. Şık ve kaliteli çantalar çalışanlar için iyi birer aksesuarlardır. Çanta kurumsal hediyeler arasında ayrıcalıklı bir yere sahiptir.

Kurumsal firmalar yanında dernek ve vakıfların da çanta hediye ettiğini görmekteyiz. Bu durum çantanın dolaşıma uygun iş yerinde olduğu kadar iş dışında da kullanılıyor olmasından kaynaklanmaktadır. Böylece çantalar bir anda yürüyen reklam tabelalarına dönüşebilmektedir. Çantaların bu ve benzer artıları firmaların daha yoğun bir şekilde promosyon malzemesi olarak tercih etmelerine yol açmaktadır. Promosyon çanta imalatı İstanbul ve çevresinde yoğun bir şekilde devam etmektedir. Bu yoğunluk her geçen gün talepteki artıştan kaynaklanmaktadır. İstanbul da ticari hayatın büyüklüğü ulusal ve uluslar arası birçok firmanın merkezinin burada bulunması tüm sektörleri olduğu kadar çanta sektörünü de bu merkeze toplamıştır. İstanbul da faaliyet gösteren firmalar sadece yurt içine değil yurt dışına da yoğun çanta ihracatı yapmaktadırlar.

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz