Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

YGS baraj puanı yükseldi

YGS baraj puanı yükseldi

Rahat Ve Huzurun Sesi Obam Termal
  • Ana Sayfa » Makale
  • 13 Ekim 2015 - 14:20:01
Rahat Ve Huzurun Sesi Obam Termal

Günümüzde özellikle yaşlı insanların ilgi haline gelen termal oteller gün geçtikçe önemini arttırmakta ve önem kazanmaktadır. Toplum sağlığı ve tatil yapma açısından da önem taşıyan bu sektör hastaneye ya da deniz kenarına gitmeden sağlık ile huzuru bir araya getiren bir faktöre dönüşmektedir. Obam Termal Resort Otel & Spa, bu açıdan rahatınızı ve huzurunuzu sağlayan bir […]

Günümüzde özellikle yaşlı insanların ilgi haline gelen termal oteller gün geçtikçe önemini arttırmakta ve önem kazanmaktadır. Toplum sağlığı ve tatil yapma açısından da önem taşıyan bu sektör hastaneye ya da deniz kenarına gitmeden sağlık ile huzuru bir araya getiren bir faktöre dönüşmektedir.

Obam Termal Resort Otel & Spa, bu açıdan rahatınızı ve huzurunuzu sağlayan bir termal otel olup çeşitli hizmetleriyle müşterilerini memnun etmeyi sürdürmektedir.

Kendinizi özel hissedeceğiniz toplantı salonları, fitness salonları, restaurantı, otel etkinlikleri, yetişkinler ve çocuklara yönelik oyun salonları ile konforunuzu düşünmekte, konaklama seçenekleriyle değerli misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır.

Obam Termal Resort Otel & Spa, kaynağını aldığı kaplıcalar sayesinde misafirlerine termal yüzme havuzu, geleneksel Türk hamamı, termal jakuzi, buhar banyosu, saunalar, tuz odası ve masaj hizmetleri gibi seçenekler sunarak müşterilerinin hem rahat ve huzurlu hem de sağlıklı bir tatil geçirmesine olanak tanımaktadır.

Kalite belgeleriyle de kendini kanıtlamış olan Obam Termal Resort Otel & Spa, diğer termal oteller gibi sıradanlaşmadan, kalitesinden ödün vermeden üst düzey konforda müşterilerine gereken özeni göstermektedir. Bilgi ve iletişimi www.obamtermal.com internet adresi üzerinden de temin edebileceğiniz Obam Termal Resort Otel & Spa, kapılarını içtenlikle tüm misafirlerine açmaktadır.

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz