Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

YGS baraj puanı yükseldi

YGS baraj puanı yükseldi

Paranızı Sokağa Atmayın
  • Ana Sayfa » Makale
  • 4 Nisan 2016 - 16:51:12
Paranızı Sokağa Atmayın

Bundan 25 yıl önce lüks tüketim olarak görülen arabalar artık zaruri ihtiyaç sınıfında yer almaktadır. Günümüz insanı bu zaruri-olması gereken tüketim ihtiyacını sahip olduğu maddi koşullar çerçevesinde karşılar. Ekonomik koşullar her bir kişinin fabrikadan yeni çıkmış, sıfır araba almasına imkan vermemektedir. Bu durumda birey alınması zorunlu bu tüketim ihtiyacını ikinci el araçlar ile karşılamaktadır. Daha […]

Bundan 25 yıl önce lüks tüketim olarak görülen arabalar artık zaruri ihtiyaç sınıfında yer almaktadır. Günümüz insanı bu zaruri-olması gereken tüketim ihtiyacını sahip olduğu maddi koşullar çerçevesinde karşılar.

Ekonomik koşullar her bir kişinin fabrikadan yeni çıkmış, sıfır araba almasına imkan vermemektedir. Bu durumda birey alınması zorunlu bu tüketim ihtiyacını ikinci el araçlar ile karşılamaktadır. Daha önce kullanılmış olan bu araçların kullanılabilirliği en sağlıklı oto ekspertiz  sayesinde anlaşılmaktadır.

Araç ile ilgili her tülü kontrolü gerçekleştiren oto ekspertiz, müşterisini yormadan fren testi, süspansiyon testi gibi tüm işlemlerini yapar ve aracın ne derece kullanılabilir olduğu hakkında tam rapor verir. Satın alma sırasında çıkabilecek olası aksaklıklar dışında, aracın satın alındıktan sonra zaman içerisinde oluşabilecek arızaları hakkında detaylı rapor veren istanbul oto ekspertiz alıcıyı adeta tam bir güven çemberi içine almaktadır.

Özellikle alıcıdan yana olmak, satın alınacak araç ile ilgili her türlü sorgulama, kontrol ve ön muayenenin yapılarak tam bir oto rapor  hazırlanması tüketiciye yalnız olmadığı hissini vermekte ve tüketici alışverişini güvenle yapmaktadır.

Bugüne kadar gerçekleştirilen araştırma ve geliştirme çalışmaları sayesinde ikinci el otomobil almak isteyen herkesin kesinlikle güvenerek başvurduğu adres haline gelmenin ticaret dünyasındaki önemini tüm tüketiciler çok iyi bilir.

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz