Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

YGS baraj puanı yükseldi

YGS baraj puanı yükseldi

Otel yerine günlük ev rahatlığını seçin
  • Ana Sayfa » Makale
  • 17 Mayıs 2016 - 13:13:54
Otel yerine günlük ev rahatlığını seçin

Anakara’ da hızla büyüyen günlük ev sektöründe, siz değerli müşterilerimize günlük haftalık ve aylık olarak da hizmet vermekteyiz. Otelde bulamayacağınız rahatlık ve konforla sizi en iyi şekilde ağırlıyoruz. Siz de otellerdeki kasvetli havadan ve kalabalıktan sıkılıyorsanız, işte rezidanslarımız size konaklamanızda en iyi seçenek olarak sunuluyor.   Otelin aksine misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz kendi evinizin rahatlığını bulabileceğiniz tek […]

Anakara’ da hızla büyüyen günlük ev sektöründe, siz değerli müşterilerimize günlük haftalık ve aylık olarak da hizmet vermekteyiz. Otelde bulamayacağınız rahatlık ve konforla sizi en iyi şekilde ağırlıyoruz. Siz de otellerdeki kasvetli havadan ve kalabalıktan sıkılıyorsanız, işte rezidanslarımız size konaklamanızda en iyi seçenek olarak sunuluyor.

 

Otelin aksine misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz kendi evinizin rahatlığını bulabileceğiniz tek adres firmamızdır. Şehirden uzak ve tatil köyü kıvamındaki konaklama yerinizi Ümitköy günlük kiralık ev seçeneği ile siz değerli müşterilerimize konforu sunuyoruz. Size sunduğumuz bir diğer seçenek ise, Ankara’nın yükselen yıldızı, son 10 yılın en büyük gelişimini göstererek nezih bir bölge olma yolunda hızla ilerleyen Ankara günlük kiralık ev seçeneğidir. Yerli ve yabancı turistlerin konaklamada ilk tercihi olan Eryaman, ünlü Göksu Parkında yürüyüş yapıp temiz hava alacağınız bir sosyal tesis alanına sahip olan temiz bir semttir.

 

Bunun yanı sıra, mütevazi bir ilçe olarak bilinen, kendinizi mahallenizde hissedeceğiniz bir ortam olan, Çayyolu günlük kiralık ev seçeneği ile de sizlere hizmet vermekteyiz. Günlük kiralık evlerimiz son teknoloji aletlerle donatılmış, hilton banyo ve kaliteli mobilyalar ile döşenmiş, temiz ve hijyenik olmasıyla sizi değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

 

Sizlere istediğiniz saatte girip çıkabileceğiniz, istediğiniz kadar arkadaş ağırlayabileceğiniz nezih,ferah ve rahat bir ortam sağlıyoruz. Bir evde ihtiyaç duyacağınız herşeyi günlük kiralık evlerimizde bulmanız ve kendinizi evinizde gibi rahat hissetmeniz mümkündür.

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz