Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

YGS baraj puanı yükseldi

YGS baraj puanı yükseldi

Organik Ürünler Ve Beslenme
  • Ana Sayfa » Makale
  • 2 Nisan 2016 - 11:25:00
Organik Ürünler Ve Beslenme

Günümüzde üretilen ürünlerin yoğun miktarda kimyasal içermesi, genetiği ile oynanmış bitkilerin kullanılması sağlıklı beslenmeye önem veren kişileri doğal üretilen ürünlere yöneltmektedir. Doğal yollarla üretilen ürünlerin insan sağlığına katkı sağladığı gibi vücuda zararlı olan tarım ilaçlarına, kimyasallara da maruz kalınmasını engellemektedir. Yaş aralığı olarak her kesime hitap eden Organik ürünler, kıyafetten, bebek bezine, meyve sebzeden, deterjanlara […]

Günümüzde üretilen ürünlerin yoğun miktarda kimyasal içermesi, genetiği ile oynanmış bitkilerin kullanılması sağlıklı beslenmeye önem veren kişileri doğal üretilen ürünlere yöneltmektedir. Doğal yollarla üretilen ürünlerin insan sağlığına katkı sağladığı gibi vücuda zararlı olan tarım ilaçlarına, kimyasallara da maruz kalınmasını engellemektedir.

Yaş aralığı olarak her kesime hitap eden Organik ürünler, kıyafetten, bebek bezine, meyve sebzeden, deterjanlara kadar ihtiyaç duyulabilecek her üründe karşımıza çıkmaktadır. Markette ya da alışveriş merkezlerinde rastladığımız her ürün organik olmayabilir. Bunun için üretilen ürünün kimyasallara maruz kalmadığına, kullanılan tohumların kalitesine göre çeşitli testlerden geçmiş ve onay alması gerekir.

Son günlerde gerçeğini bulmakta zorlandığımız ürünlerden biri den baldır. Sahte balın içinde yapay şeker ve glikoz gibi maddelerin kullanılması insan sağlığını olumsuz etkilemektedir. Vücuda yarar sağlayacak Organik ballar http://www.organikciyizbiz.com/ internet sitesinde satışı sunulmakta.

Kalite belgesi ve açıklamalı anlatımlarıyla kullanıcılara güven vermektedir. Kullanılan tohumların kalitesiyle tüketicilerin aklında soru işareti olan Organik bakliyatlar da organikciyizbiz garantisiyle tüketicilere sunulmaktadır.

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz