Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

YGS baraj puanı yükseldi

YGS baraj puanı yükseldi

Maltepe Mutfak Dekorasyonu
  • Ana Sayfa » Makale
  • 5 Şubat 2016 - 18:26:16
Maltepe Mutfak Dekorasyonu

Evlerimizde en çok hassasiyet gösterdiğimiz alanlar ıslak zeminler dediğimiz tuvalet, banyo ve mutfaklardır. Bu alanlar su ile temas eden alanlar olduğu için çok sık arızların ve yıpranmaların yaşandığı alanlardır. Uzun yıllar güvenle ve sorunsuz kullanılabilmeleri ancak profesyonel bir şekilde inşa edilebilmeleri ile mümkündür. Mutfaklar ne kadar profesyonel ve kaliteli malzemeler ile yapılırsa o kadar dayanıklı […]

Evlerimizde en çok hassasiyet gösterdiğimiz alanlar ıslak zeminler dediğimiz tuvalet, banyo ve mutfaklardır. Bu alanlar su ile temas eden alanlar olduğu için çok sık arızların ve yıpranmaların yaşandığı alanlardır. Uzun yıllar güvenle ve sorunsuz kullanılabilmeleri ancak profesyonel bir şekilde inşa edilebilmeleri ile mümkündür. Mutfaklar ne kadar profesyonel ve kaliteli malzemeler ile yapılırsa o kadar dayanıklı mekânlar olabilmektedir. Malzeme yanında malzemenin birinci sınıf işçilik ile uygulanması da son derece önem arz eder. En iyi malzeme amatör ellerde kötü sonuçlara sebep olabilme potansiyeli taşır. Bu bilinç ile birinci sınıf malzeme kullanmak kadar birinci sınıf işçilik ile uygulama yapmayı vazgeçilmez bir prensip olarak sürdürmekteyiz.

Mutfaklarınız kullanım dolayısı ile eskimiş ve yenilemek istediğiniz mekânlar olabileceği gibi kaba inşaattan teslim aldığınız evlerinizde yeni kurulacak alanlar da olabilir. Yine kullanılmış bir ev aldığımızda da mutfaklarımızı yenilemek ya da kendi zevklerimiz doğrultusunda dekore etmek istediği de gündeme gelebilir. Sebepleri ne olursa olsun mutfak tadilatı mutlaka profesyonelce yapılması gereken bir iştir. Maltepe mutfak dekorasyonu firması olarak gerekçesi ne olursa olsun her türlü tadilatınızı profesyonelce yürütüyoruz. Tadilatlarınızı anahtar teslimi olarak yapmak sureti ile tüm süreci üstleniyoruz. Böylece müşterilerimize sadece karar verme, beklentilerini bizimle paylaşma kalıyor kalan tüm işi biz yapıyoruz. Müşterilerimizin mesailerinden ya da diğer günlük akışlarından ödün vermeden tadilatlarının yapılmasını ve ortaya çıkan sonucun keyfini sürmesini sağlıyoruz.

Mutfak dekorasyonu ya da tadilatı dendiğinde çok sayıda ustanın bir arada çalışacağı işten bahsediyoruz demektir. Elektrik ve su tesisatçısı, boya badana ustası, parke ve kalebodur ustası yanında boya badana ustası ve de mobilyacıların bir arada çalışacağı bir alandan bahsediyoruz demektir. Bağımsız yürütülen tadilatlarda bu ustaların aynı zamanda bir araya getirilmesi ve birlikte çalıştırılabilmesi oldukça zordur. Bu bilinç ile çalışan firmamız tüm teknik kadroyu bünyesinde bulundurmaktadır. İşinin ehli olan ustalarımız tüm tadilatlarınızda birinci sınıf işçilik ile çalışmaktadır. Maltepe mutfak tadilatı firması olarak geniş ve işinin uzmanı bir kadro ile çalışmaktayız. Bu durum tadilatlarınızın kısa sürede bitirilmesi kadar maliyetlerinin de son derece düşük olmasını sağlamaktadır.

 

 

 

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz