Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

YGS baraj puanı yükseldi

YGS baraj puanı yükseldi

LOJİSTİĞİN KİMYASINI DEĞİŞTİRİYOR
  • Ana Sayfa » Makale
  • 30 Aralık 2015 - 11:01:34
LOJİSTİĞİN KİMYASINI DEĞİŞTİRİYOR

INTERTANK, yurtiçi ve yurtdışı sıvı kimyevi madde, tehlikeli madde, yağ, gıda taşıma, depolama hakkında ADR sertifikasyonuna tabi olarak faaliyet gösteren bir tanker filo hizmeti sağlayıcısıdır. May Group uluslararası standartlarda kurumsal yönetişim, toplumsal sorumluluk, çevreyi koruma prensipleri ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet vermektedir.   INTERTANK, İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren MAY Group (MAY […]

INTERTANK, yurtiçi ve yurtdışı sıvı kimyevi madde, tehlikeli madde, yağ, gıda taşıma, depolama hakkında ADR sertifikasyonuna tabi olarak faaliyet gösteren bir tanker filo hizmeti sağlayıcısıdır. May Group uluslararası standartlarda kurumsal yönetişim, toplumsal sorumluluk, çevreyi koruma prensipleri ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet vermektedir.

 

INTERTANK, İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren MAY Group (MAY Şirketler Grubu) firması olarak, kurumsal yönetim anlayışını benimseyen, uluslararası ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile faaliyet göstermektedir.

 

May Group faaliyet gösterdiği  sektörde müşterilerinin değişen beklentilerine değer yaratan çözümler bularak, çağdaş yönetim ve yenilikçi yaklaşımı ile hizmet kalitesinden ödün vermeden devam etmektedir. Avrupa standartlarında profesyonel hizmet anlayışı ile sektörel bazlı hizmet ve güvenlik standartlarının yarattığı rahatlığı tüm lojistik süreçleri içerisinde, müşteri ihtiyaçlarına karşılık verebilecek altyapıya sahiptir. “316 Ti” Titanyum özellikli Kassböhrer marka “L4BH” üst segment tanker yatırımı ve kendi Ar-Ge’si ile Türkiye’de ilk butik tanker üretim kavramını hayata geçirmiştir. Intertank filosunda yer alan tankerlerin ekipman ve malzemeleri Intertank Ar-Ge tarafından seçilen en iyi markalardan oluşturulmuştur.

 

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz