Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

YGS baraj puanı yükseldi

YGS baraj puanı yükseldi

Köpekler İçin Pansiyon
  • Ana Sayfa » Makale
  • 13 Ekim 2015 - 14:02:07
Köpekler İçin Pansiyon

Evcil hayvan olarak çoğunlukla köpekler tercih ediliyor. Köpek sahibi olmanın birinci kuralı, köpeğinize gereken eğitimleri vermek ve bu konuda bilinçli olmaktır. Uzun seyahatlere çıktığınızda veya köpeğinizin bir süreliğine evden uzak kalması gerektiğinde, Köpek pansiyonu köpeğinize en iyi şekilde bakar. Yemeği ve suyu düzenli olarak verilir, köpeğinizin alışkanlıkları dikkate alınarak davranış gösterilir. Köpek Otelinde Hijyen: Veteriner […]

Evcil hayvan olarak çoğunlukla köpekler tercih ediliyor. Köpek sahibi olmanın birinci kuralı, köpeğinize gereken eğitimleri vermek ve bu konuda bilinçli olmaktır.

Uzun seyahatlere çıktığınızda veya köpeğinizin bir süreliğine evden uzak kalması gerektiğinde, Köpek pansiyonu köpeğinize en iyi şekilde bakar. Yemeği ve suyu düzenli olarak verilir, köpeğinizin alışkanlıkları dikkate alınarak davranış gösterilir.

Köpek Otelinde Hijyen:

Veteriner hekimlerin kontrolünde, köpeklerin kaldıkları kafesler her gün düzenli olarak dezenfekte edilir. Bakıcılar tarafından günlük rutin kontroller ve temizlik yapılır. Kafes temizliğiyle birlikte, köpeğinizin bakımını da yapmaktadır.

Tuvalet eğitimi de özellikle ev içerisinde yaşayan köpekler için, mutlaka gereken eğitimler arasında yer almaktadır. Köpeğinize en iyi eğitimi sunan Köpek oteli, köpeğinizin ırkına, yaşına ve karakter özelliklerine bağlı olarak gereken eğitimi verir.

Eğer köpeğinizde herhangi bir karakter veya sağlık problemi varsa, Köpek eğitimi süresi de buna göre değişmektedir. Köpeğiniz için gereken eğitim veya geçici barınma ihtiyacı gibi tüm hizmetleri Elit Yavru resmi web sitesi olan http://www.kopek-egitimi.com/ adresinden öğrenebilirsiniz.

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz