Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

YGS baraj puanı yükseldi

YGS baraj puanı yükseldi

Kongre Koltukları
  • Ana Sayfa » Makale
  • 16 Nisan 2016 - 19:14:00
Kongre Koltukları

Kongre ve konferans gibi geniş katılımlı toplantıların yapıldığı salonlarda düzeni sağlamak, toplantının verimli geçmesi için gerekli tedbirleri almak firma ve kurumların önemli bir görevidir. Çok sayıda misafir toplantıya katılacaktır ve her biri öncelikle rahat bir koltukta oturmak isteyecektir. Kongre salonundaki eski tip koltukları yeni, modern, şık ve konforlu koltuklarla değiştirerek salonunuzda toplantılar için uygun bir […]

Kongre ve konferans gibi geniş katılımlı toplantıların yapıldığı salonlarda düzeni sağlamak, toplantının verimli geçmesi için gerekli tedbirleri almak firma ve kurumların önemli bir görevidir. Çok sayıda misafir toplantıya katılacaktır ve her biri öncelikle rahat bir koltukta oturmak isteyecektir. Kongre salonundaki eski tip koltukları yeni, modern, şık ve konforlu koltuklarla değiştirerek salonunuzda toplantılar için uygun bir atmosfer yaratabilirsiniz. Tabi en büyük sorun salonunuz için en uygun koltuk modelini tespit etmektir. Panelkon olarak her salonun ihtiyacına uygun kongre koltukları üreterek müşterilerimize ideal çözümler sunuyoruz. Renk ve model çeşitliliğimizle sektörün önde gelen firmalarından biriyiz.

Ancak sektörün öncü firmalarından olmak için model çeşitliliği tek başına yeterli değildir. Üretim ve malzeme kalitesi, ürünlerin şık ve konforlu olması ve fiyatların da uygun düzeylerde olması gerekir. Panelkon kaliteli, konforlu, şık ve ekonomik kongre koltukları üreterek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Kullandığımız malzemeler birinci sınıf kalitededir. Üretimi kendi modern ve teknolojik donanımlı tesislerimizde, deneyimli ve usta personelimizle yapıyoruz. Bedenin en rahat edeceği tasarımlarla modelleri hazırlıyoruz. Seri üretime geçmeden önce modelleri sağlık, dayanıklılık ve konfor testlerinden geçiriyoruz.

Kongre katılımcıları koltuklarda uzun süre hiçbir rahatsızlık duymadan konulara odaklanabiliyor ve toplantıdan en iyi şekilde faydalanmış oluyor. Kongre koltukları şık ve konforlu olan, ses düzeni ve akustik düzenlemesi kaliteli olan bir kongre salonu, kongre düzenleyecek firma ve kurumlara da prestij kazandırmaktadır. Bu nedenle kongre koltuğu seçiminde firmamızın ürün çeşitlerini görmeden karar vermeyiniz. Koltuk döşemelerinde yanmaz, terletmez, sürtünmelere karşı dayanıklı, renkleri solmaz kumaşlar tercih ediyoruz.

Ürettiğimiz kongre koltuklarının ölçüleri dünya standartlarına uygundur. Koltukların salonda kullanım kolaylığı sağlaması için de koltuk montajlarını kendi personelimiz yapıyor ve sıralar arasındaki geçiş mesafesine, koridor mesafesine önem vererek modern bir salon oluşumuna katkı sunuyoruz. Koltuk çeşitlerimizi firmamızın web sitesinde görebilirsiniz. İstediğiniz modele dilediğiniz renk ve desendeki kumaşları uygulayabiliriz. Ayrıca size özel üretim de yaparız. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle faaliyet gösteren Panelkon firmamız teslimatta da size bir sıkıntı yaşatmaz ve size verilen tarihte koltuklar kargoya verilir. Ürünlerimiz kalite belgeli ve üç yıl garantilidir.

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz