Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

YGS baraj puanı yükseldi

YGS baraj puanı yükseldi

KKTC Tüp Bebek
  • Ana Sayfa » Makale
  • 21 Ocak 2016 - 17:40:39
KKTC Tüp Bebek

Kıbrıs ve çevresinde açılan bir tüp bebek merkezi olarak işlevini yürütmektedir. Almış olduğu ödüller, katıldığı etkinlik ve projeler, sunduğu asıl hizmetler ve ek hizmetler, başarı oranları, yapmış olduğu üst seviye kaliteli yumurta nakilleri ve infertiliteleri sayesinde, uzmanlarının sürekli bir başarıya imza attıklarını ve hastalarından olumlu dönütler aldıklarını görebilmekteyiz. 1998 yılında kurulmuş olmasından bu yana Kıbrıs […]

Kıbrıs ve çevresinde açılan bir tüp bebek merkezi olarak işlevini yürütmektedir. Almış olduğu ödüller, katıldığı etkinlik ve projeler, sunduğu asıl hizmetler ve ek hizmetler, başarı oranları, yapmış olduğu üst seviye kaliteli yumurta nakilleri ve infertiliteleri sayesinde, uzmanlarının sürekli bir başarıya imza attıklarını ve hastalarından olumlu dönütler aldıklarını görebilmekteyiz.

1998 yılında kurulmuş olmasından bu yana Kıbrıs Tüp Bebek merkezi geliştirmiş olduğu yöntemler ve tedaviler sayesinde amacına ulaşabilmekte ve binlerce çiftin anne ve baba olmasında büyük katkı sağlamaktadır.

Yürütmüş oldukları Kıbrıs Yumurta Donasyonu ile bağış yapılan donörleri alarak spermlerle birleştirmekte ve bu alanda uzman konuma yerleşmektedirler.

Ayrıca en büyük alternatiflerini Kıbrıs Cinsiyet Seçimi alanında sunarak aile planlanmalarına ve herhangi bir durumda oluşabilecek hastalıkların engeline de destek olmaktadırlar.

www.kktctupbebek.com adresinden başvuru yapabilirsiniz. Sizlerde bir bebek sahibi olmak istiyorsunuz fakat bu bir türlü mümkün olmuyorsa uğramanız gereken tek adres burasıdır. Uyguladıkları iğneler, ilaçlar, tedaviler ve yöntemler sayesinde bu sahipliği sizlere tattırmayı en üst seviyede başarabilmektedir.

 

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz