Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

YGS baraj puanı yükseldi

YGS baraj puanı yükseldi

Işıklar Tuğla – Cotto Zemin Kaplama
  • Ana Sayfa » Makale
  • 28 Haziran 2016 - 10:51:24
Işıklar Tuğla – Cotto Zemin Kaplama

Işıklar Tuğla firmamızın cotto zemin döşeme ürünleri kaliteli, sağlam ve doğal yapıları ve renkleriyle yaşam alanlarında farklılık yaratıyor. Özellikle bahçelerde, yürüyüş yollarında, havuz kenarlarında, balkon ve teraslarda mükemmel bir görsellik oluşturuyor. Cotto zemin kaplama tuğlaları kaydırmazlık özelliği ve darbelere karşı dayanıklılığıyla ıslak ve nemli ortamlarda özellikle tercih ediliyor. Mekân estetiği yanında çevre estetiği de günümüzde […]

Işıklar Tuğla firmamızın cotto zemin döşeme ürünleri kaliteli, sağlam ve doğal yapıları ve renkleriyle yaşam alanlarında farklılık yaratıyor. Özellikle bahçelerde, yürüyüş yollarında, havuz kenarlarında, balkon ve teraslarda mükemmel bir görsellik oluşturuyor. Cotto zemin kaplama tuğlaları kaydırmazlık özelliği ve darbelere karşı dayanıklılığıyla ıslak ve nemli ortamlarda özellikle tercih ediliyor. Mekân estetiği yanında çevre estetiği de günümüzde önemli hale geldi. Işıklar Tuğla firmamız da cephe, taban ve zemin döşeme ürünleriyle mekânlara ve çevreye estetik kazandırıyor. Cotto üretiminde hiçbir katkı maddesi ve boya kullanılmıyor.

Cotto zemin kaplama ürünleri tarih öncesi zamanlarda, antik dönemlerde, imparatorluk döneminde de kullanılmıştır. Köklü bir geleneği olan cotto, günümüz dekorasyonlarında da en çok tercih edilen malzemedir. Farklı yöntemlerle uygulaması yapılan cottoların bakımı da çok rahattır. En çok çevre düzenlemesinde, park ve bahçelerde kullanılmasına rağmen, mutfak, banyo, salon gibi iç mekân zemin döşemelerinde de sıkça tercih edilmektedir. Döşendiği alanlara doğal ve iç açıcı bir görünüm kazandırır. Kırmızı, sarı, kahve ve beyaz renk alternatifleri bulunmakta ve her zevke hitap etmektedir.

Cotto tuğlalar çok çeşitli ölçü ve şekillerde üretilebilir. Uygulamada tek renk yanında farklı renkler birlikte kullanılabilir ve arzu edilen estetik sağlanır. Renk ve model tercihi müşterinin zevkine ve mekânın ihtiyacına göre belirlenir.  Ancak kullanım alanına göre farklı metotlarla uygulama yapılması gerektiği için uygulamanın sertifikalı ustalara yaptırılması önemlidir. Cotto zemin döşeme ürünlerimizi ve diğer tüm tuğla çeşitlerimizi firmamızın web sitesinde görebilirsiniz. Ürünler hakkında teknik bilgiler, renk ve model bilgileri, uygulama örnekleri de sitemizde mevcuttur.

Işıklar tuğla olarak teknolojik donanımlı kendi modern tesislerimizde üretim yapıyoruz. Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yurdun altı bölgesinde bulunan bölge müdürlüklerimizle yapıyoruz. Mimar ve mühendislerimiz projeleriniz için en uygun ürünü seçimi konusunda size destek olmaktadır. Ayrıca anahtar teslimi uygulama hizmeti de veriyoruz. Ülkemizde en prestijli projelerde ışıklar tuğla ürünleri kullanılmaktadır. Cotto tuğlalar da özellikle çevre düzenlemelerinin vazgeçilmez ürünüdür. Zemin döşeme, cephe kaplama projelerinizde ışıklar tuğla ürünlerini kullanarak estetik ve konforlu yaşam alanlarına sahip olun.

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz