Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

YGS baraj puanı yükseldi

YGS baraj puanı yükseldi

Grosskreutz’dan menajerine sitem!
  • Ana Sayfa » Siyaset
  • 7 Eylül 2015 - 14:10:03
Grosskreutz’dan menajerine sitem!

Galatasaray’ın FIFA’ya eksik belge gönderdiği gerekçesiyle lisans alamadığı Kevin Grosskreutz, büyük bir hayal kırıklığı içinde.. Alman yıldızın, daha fazla para kazanmak için görüşmeleri uzatan ve FIFA’ya gönderilen belgede gerekli imzası olmadığı belirtilen menajeri Kostantin LioLios’a, “Benim 4.5 ayıma mal oldun. Başıma gelen bu talihsizlikte senin de payın var” dediği öğrenildi. DURUŞMALI GÖRÜŞME TALEBİ Öte yandan […]

Galatasaray’ın FIFA’ya eksik belge gönderdiği gerekçesiyle lisans alamadığı Kevin Grosskreutz, büyük bir hayal kırıklığı içinde.. Alman yıldızın, daha fazla para kazanmak için görüşmeleri uzatan ve FIFA’ya gönderilen belgede gerekli imzası olmadığı belirtilen menajeri Kostantin LioLios’a, “Benim 4.5 ayıma mal oldun. Başıma gelen bu talihsizlikte senin de payın var” dediği öğrenildi.

DURUŞMALI GÖRÜŞME TALEBİ

Öte yandan bu hafta FIFA’ya itiraz başvurusunda bulunacak olan G.Saray’ın duruşmalı görüşme talep edeceği belirtildi. Avukat olan başkan yardımcısı Eşref Alaçayır ve yönetici Ural Aküzüm, kulüp avukatlarına Grosskreutz’la ilgili kapsamlı bir savunma hazırlattı. Alman yıldızın, “Futbol oynama hakkımı elimden almayın” diyerek kendisini savunacağı belirtildi. 
İlişkili Haber

PODOLSKİ’YE KOMŞU OLACAK

Bir dönem Eskişehirspor’da forma giyen Dede’nin jübile maçına katılan ve Dortmund taraftarına veda eden Kevin Grosskreutz, bu hafta temelli olarak İstanbul’a dönüyor. G.Saray yetkilileri Grosskretuz’a vatandaşı Lukas Podolski’nin yakınlarında ev ararken, teknik heyet de uzun bir sakatlık sürecini atlatan Alman yıldıza özel idman programı hazırladı.

ÖZBEK İSTİFA ETMİYOR

Grosskreutz olayından sonra taraftarların istifaya çağırdığı Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in, böyle bir düşünce içinde olmadığı öğrenildi. Vücudundaki iltihaplanma nedeniyle bir süre tedavi gören ve taburcu olmasının ardından evinde dinlenen Özbek’in bugün kendisine yönelik eleştirilere kapsamlı bir şekilde cevap vermesi bekleniyor.

 

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz