Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

YGS baraj puanı yükseldi

YGS baraj puanı yükseldi

Geciktirici ve Performans Arttırıcı Hap; Klg
  • Ana Sayfa » Makale
  • 2 Aralık 2015 - 10:51:54
Geciktirici ve Performans Arttırıcı Hap; Klg

Son yıllarda erkeklerin en çok tercih ettiği doğal ve bitkisel içerikli olan klg hap tüm cinsel sorunlara çözüm bulmaktadır. Kutu içeriğinde iki adet farklı renkte hap bulunmaktadır. Bu haplardan klg sarı hap performans arttırıcı özellikte iken klg yeşil hap geciktirici özelliktedir. Kendine özgü kutu tasarımı olan klg hap, 8 bölmesi bulunan özel plastik bir kutu […]

Son yıllarda erkeklerin en çok tercih ettiği doğal ve bitkisel içerikli olan klg hap tüm cinsel sorunlara çözüm bulmaktadır. Kutu içeriğinde iki adet farklı renkte hap bulunmaktadır. Bu haplardan klg sarı hap performans arttırıcı özellikte iken klg yeşil hap geciktirici özelliktedir. Kendine özgü kutu tasarımı olan klg hap, 8 bölmesi bulunan özel plastik bir kutu içerisinde gelmektedir. Klg sarı hap cinsel birleşme performansını arttırmakta ve ereksiyon sorununu çözmektedir. Klg yeşil hap ise ilişki süresini uzatmakta ve geciktirici özelliği bulunmaktadır. Ayrı ayrı kullanılabileceği gibi ikisi aynı anda da kullanılabilmektedir. Kutu içerisinde toplamda 16 tane Klg hap bulunmaktadır. 1 aylık bir kullanım süresi sunan Klg hap, 24 saat etki süresi sunmaktadır. iki renk alınan hapın üstünden en az 24 saat geçmeden ikinci hap alımları gerçekleştirilmemelidir.
• Klg hap tüm dünyada kullanılan ve ülkemizde de yaygınlık kazanan bir haptır. Sağlık Bakanlığı izni ve periyodik olarak denetimleri ile satışta olan Klg haplarının sağlığı tehdit eden hiçbir yan etkisi yoktur.
• Güney Amerika’da ve Afrika’da ormanlardan toplanan doğal afrodizyak bitkilerinin özlerinden ve yağlarından elde edilen Klg, yapılan incelemeler sonucunda % 100 doğal içerik oluşturduğu kanıtlanmıştır.
• Doğru kullanımlarında ve orijinal klg hap ürünlerinde bir gecede birden fazla ilişki deneyimi yaşanmakta, ilişki süreleri çok uzun olmakta ve cinsellik performansı çok yükseklerde olmaktadır.
Klg Hapların Orijinallerini Kullanın Sorun Yaşamayın
Klg hap çok satılan ve çok yüksek etkiler sağlayan bir ürün olmasından dolayı sahteleri de piyasada bulunmaktadır. Ürünün sahte olması ve içeriğinde kimyasal karışım bulunması son derece olumsuz durumlara yol açabilmektedir. Bu yüzden Klg alımlarında güvenilir sitelerden alışveriş yapılmalı ve alınan ürünlerin incelemesi iyi yapılmalıdır. Klg hapların orijinal kutularında ve paketlerinde satıldığından emin olunmalıdır. Klg paketlerinin içinde klg sarı hap ve klg yeşil hap olması çok önemlidir. Tek renk haplar veya değişik renkte haplar sahte ürünler olmaktadır. Bu tür sahte cinsel güçlendirici haplar sağlık problemlerine yol açacağı gibi ölüm riski de doğurmaktadır. O yüzden de aşırı derecede ehemmiyet gösterilmesi gereken bir konudur.

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz