Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

YGS baraj puanı yükseldi

YGS baraj puanı yükseldi

Ekg Cihazı
  • Ana Sayfa » Makale
  • 12 Kasım 2015 - 17:08:17
Ekg Cihazı

EKG kalbin elektrik aktivitelerini göğüs bölgesine yerleştirilen elektrotlar yardımı ile izlenmesidir. EKG, kalp krizi riskinde, kalbin atış düzenini belirlemede ve daha birçok kalp işlevi hakkında bilgi sahibi olunmak istendiğinde kullanılan bir yöntemdir. Bunun için ekg cihazı kullanılır. Cihazın kayıt için kağıda ve verilerin aktarımı için elektrotlara ihtiyacı vardır. Kalp atışları kağıda çizgiler halinde aktarılır. Bu […]

EKG kalbin elektrik aktivitelerini göğüs bölgesine yerleştirilen elektrotlar yardımı ile izlenmesidir.

EKG, kalp krizi riskinde, kalbin atış düzenini belirlemede ve daha birçok kalp işlevi hakkında bilgi sahibi olunmak istendiğinde kullanılan bir yöntemdir. Bunun için ekg cihazı kullanılır.

Cihazın kayıt için kağıda ve verilerin aktarımı için elektrotlara ihtiyacı vardır. Kalp atışları kağıda çizgiler halinde aktarılır. Bu tür medikal ürünler piyasada bulunmakla birlikte alırken kalite standartlarına bakılması önemlidir.

Doktorların ağız içi ve boğaz muayenelerinde kullandıkları tahta çubuklara abeslang denmektedir. Her hasta için ancak bir kez kullanılması sağlık açısından çok önemli olduğundan çok miktarda tüketilmektedir. Bu çubuklar pürüzsüz, belli incelikte ve steril olmalıdır.

Abeslangların ayrı ayrı sargılı olduğu kutuları olduğu gibi sargısız olanları da mevcuttur. Ekonomik medikal sağlık ürünlerinde kalite ve ucuzluğu bir arada yürüten bir firmadır. Her çeşit medikal ürüne erişim kolaylıkla mevcuttur.

www.ekonomikmedikal.com kaliteli, güvenilir ve kullanışlı medikal ürünlerin teşhir, tanıtım, indirim ve kampanyalarının yapıldığı bir merkezdir.

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz