Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

YGS baraj puanı yükseldi

YGS baraj puanı yükseldi

E-Devlet Platformu
  • Ana Sayfa » Makale
  • 24 Şubat 2016 - 16:29:07
E-Devlet Platformu

Uyumsoft yazılım kurulumu tarafından oluşturulan bu adres sayesinde artık hiç kimse hiçbir mekana gitmeden tüm işlerini halledebilmektedir. Devletle ilgili olan işlemler, üniversite kayıt işlemleri, sicil kayıt işlemleri gibi durumlarda lazım gelen tüm evrakları içerisinde barındırmaktadır. Yapmanız gereken tek şey kendinize ait bir hesap açarak, şifre alarak üye konumuna gelmektir. Böylece dilediğiniz an dilediğiniz yerden giriş […]

Uyumsoft yazılım kurulumu tarafından oluşturulan bu adres sayesinde artık hiç kimse hiçbir mekana gitmeden tüm işlerini halledebilmektedir.

Devletle ilgili olan işlemler, üniversite kayıt işlemleri, sicil kayıt işlemleri gibi durumlarda lazım gelen tüm evrakları içerisinde barındırmaktadır. Yapmanız gereken tek şey kendinize ait bir hesap açarak, şifre alarak üye konumuna gelmektir. Böylece dilediğiniz an dilediğiniz yerden giriş yapabilir ister masaüstü görünümünü ister mobil görünümünü kullanabilirsiniz.

Bahsedilen bu e-devlet yazılım sitesi sayesinde sizlere düşen tek şey gerekli olan evrakların çıktısını almak olacak. Çünkü sizler için her zaman bünyesinde hazır halde bulundurmaktadır.

Merkezi sicil kayıt sistemlerinden yani Mersis alanından hal kayıt sistemlerine varana kadar her türlü işlem ve gereği yapmaya imkan sağlamaktadır. Ayrıca Esbis olarak bilinen Esnaf ve sanatkarlar bilgi sistemini de içerisinde barındırmaktadır.

http://e-devlet.com.tr adresi sunmuş olduğu birbirinden özel ve çeşitli bilgi sistemleriyle sizleri hiç yormadan evraklara ulaşmanızı sağlayacak. Böylece bir evrak için saatlerce dolaştığınız yerleri artık dolaşmak zorunda kalmadan elde etmiş olacaksınız. Tüm kayıt işlemlerinizi de buradan yapabilirsiniz.

 

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz