Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

YGS baraj puanı yükseldi

YGS baraj puanı yükseldi

Digitürk Dünyasına Bizimle Adım Atın
  • Ana Sayfa » Makale
  • 9 Nisan 2016 - 16:32:31
Digitürk Dünyasına Bizimle Adım Atın

Digitürk bildiğiniz üzere yerli ve yabancı olmak üzere sinema, spor, belgesel, fantezi ve yetişkin kanallarını genişlettiği kampanya yelpazesiyle sizlere sunmaya başladı. Üstelik cazip fiyat avantajları ile. Bu kampanyalardan yararlanmak için yapmanız gereken www.trbilgi.net web adresimize göz atmak ya da en yakın bayiimize uğramak. Bunlar mümkün olmuyorsa sıkıntı yok. Daha kolay bir yol daha var. Digitürk […]

Digitürk bildiğiniz üzere yerli ve yabancı olmak üzere sinema, spor, belgesel, fantezi ve yetişkin kanallarını genişlettiği kampanya yelpazesiyle sizlere sunmaya başladı. Üstelik cazip fiyat avantajları ile. Bu kampanyalardan yararlanmak için yapmanız gereken www.trbilgi.net web adresimize göz atmak ya da en yakın bayiimize uğramak. Bunlar mümkün olmuyorsa sıkıntı yok. Daha kolay bir yol daha var. Digitürk müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz.

digitürk

Paketler ve kampanyalar

Belirtmiş olduğumuz gibi genişletilmiş olan digitürk kampanyaları yelpazemize şöyle bir göz atacak olursak, sinema spor yetişkin belgesel ve diğer olmak üzere bu paketleri tek tek ya da birleşik paketler halinde alabilirsiniz. Tabi birleşik paketlerde bir indirimimiz de olacaktır. Ayrıca bu paketleri alık ve yıllık paketler şeklinde alabilirsiniz. Üstelik ebeveyn denetimi uygulamamızla çocuklarınızın ya da misafirinizin sizin istediğini kanallara erişebilmesini de siz belirlersiniz. Paketler ile ilgili ayrıntılı bilgiye ve sözleşme şartlarına www.trbilgi.net İnternet adresinden ya da müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca bayilerimiz de size kesintisiz hizmet vermek için sizleri bekliyor.

Hayatın Her Anını Digitürk dünyasında yaşayın

Düşünün ailenizle ya da sevgilinizle bir sinemaya gidersiniz ya da bir futbol maçına onlarla heyecanlanır onlarla mutlu olursunuz. Ya da bir belgesel izlersiniz başka dünyaları keşfedersiniz. Ya da daha saymakta zorlanacağımız birçok konuda dünyayı yeniden tanımaya başlarsınız, ekonomi finans haber eğlence vs. İşte size tüm bunları evinizin rahatlığında sınırsız bir şekilde sunuyoruz. Birçok çeşitte binlerce içerikte kanala sınırsız erişme imkanı veriyoruz. Dijitürk’ün bu geniş dünyasını tanımak için daha fazla beklemeyin. Hem de avantajlı fırsatlarımızı kaçırmayın. Eğer cafe ya da işletme sahibiyseniz telefon İnternet ya da bayii aracılığıyla bize ulaşın teklif alın ve digitürk’ün geniş ailesinde yer alarak İşletmenizde müşteri portföyünüzü genişletin. Digitürk kampanyaları ve avantajlı fırsatlarla sizleri bekliyor. En uygun fiyatlara en kaliteli, keyifli izlenim sizin olsun.

digiturk lig tv

Digitürk lig TV

Futbol tutkunları! maçları evine getirmeye devam ediyoruz. Digitürk lig TV ile hiç bir karşılaştırmayı kaçırmayacaksınız. Digitürk lig TV size özel paketleri ile sizin için burada. Digitürk lig TV üyesi olmak ayrıcalıktır.

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz