Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

YGS baraj puanı yükseldi

YGS baraj puanı yükseldi

Cihazla Kanal Açma
  • Ana Sayfa » Makale
  • 5 Aralık 2015 - 16:31:41
Cihazla Kanal Açma

Binalardaki gider boruları binaların altındaki kanallarda toplanır ve buradan da şehir kanalizasyon şebekesine bağlanır. Ancak ev ve iş yerlerinde hatalı kullanımlar sonucu bazı evsel atıklar kanallarda tıkanmalara neden olur. Ağaç yaprakları, sokaklara atılan yabancı maddeler de rögarlardan kanalizasyona gider ve tıkanmalara neden olur. Kanal tıkanmalarında binalara yoğun bir pis kokunun yayıldığını görürüz. Bazen kirli sular […]

Binalardaki gider boruları binaların altındaki kanallarda toplanır ve buradan da şehir kanalizasyon şebekesine bağlanır. Ancak ev ve iş yerlerinde hatalı kullanımlar sonucu bazı evsel atıklar kanallarda tıkanmalara neden olur. Ağaç yaprakları, sokaklara atılan yabancı maddeler de rögarlardan kanalizasyona gider ve tıkanmalara neden olur. Kanal tıkanmalarında binalara yoğun bir pis kokunun yayıldığını görürüz. Bazen kirli sular özellikle alt katlara taşar. Eskiden kanal tıkanmaları hem tesisat ustaları hem de binalarda yaşayanlar zorlu ve zahmetli bir sorundu. Ama şimdi ileri teknoloji ürünü cihazlarla su kaçağı bulma, kanal, lavabo, tuvalet, banyo, pimaş tıkanmalarını bulma çok basit bir iş haline geldi.

Tesisat Ekibi firması olarak biz de artık kanal açma işlemlerini modern teknolojik cihazlarla yapıyoruz. Bu cihazlar sayesinde tıkanıklık hemen tespit edilebiliyor ve boruların kırılmasına gerek kalmadan kanallar açılabiliyor. Eski yöntemlerde ise kanaldaki tıkalı bölgeyi bulabilmek için birkaç yerde kırım yapılması gerekiyordu. Cihazla hem zamandan, hem emekten hem de maliyetten tasarruf edilmiş olunuyor. Ancak her tesisat firması henüz bu cihazları kullanmıyor ve eski yöntemlerle çalışıyor.

Kanal tıkanması sorunu yaşanıyorsa cihazla kanal açan firmalara başvurmalısınız. Cihazla kanal açma aynı zamanda ustalık gerektiren bir iştir. Eğitim almamış bir tesisat ustası cihazla kanal açamaz. Firmamız çalışanları kanal açma cihazlarının nasıl kullanılacağı konusunda eğitimler almış ve deneyim sahibi olmuşlardır. Çevre kirliliği yaratmadan, temiz ve hızlı bir şekilde tıkalı kanalı açmaktadırlar. Binanızda kanal tıkanması sorunu olduğunda güvenle bizi arayabilirsiniz. Ekiplerimiz kırmadan dökmeden kanal açma işlemini tamamlayacaktır.

Bunun için önce kanalın içi kameralı cihazla görüntüleniyor. Görüntüler bilgisayarda inceleniyor ve tıkalı olan yer tespit ediliyor. Ayrıca tıkanmaya neden olan maddeler de tespit edilerek işlemin nasıl yapılacağına karar veriliyor. Tıkanıklık yapan maddelerin cinsine göre cihaza takılan özel aletlerle tıkanıklık kısa sürede açılıyor. Cihazla kanal açma işlemini www.tesisatekibi.com sitemizde de görebilirsiniz. Cihazla kanal açma işleminde tadilat masrafları çıkmadığı için maliyetler de düşük oluyor. Ucuz, hızlı, garantili kanal açma hizmeti almak için sektörün en iyilerinden olan firmamız en doğru adrestir. Bize günün her saati ulaşabilirsiniz.

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz