Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

YGS baraj puanı yükseldi

YGS baraj puanı yükseldi

Can Dostlarımızın Damak Tadı
  • Ana Sayfa » Makale
  • 8 Eylül 2015 - 14:39:19
Can Dostlarımızın Damak Tadı

İnsanların evde hayvan besleme alışkanlığı tarih öncesi çağlara kadar uzanmaktadır. İnsan tarih öncesi dönemlerden itibaren etinden, gücünden, ya da çeşitli ürünlerinden faydalanmak amacıyla hayvanı evcilleştirmiştir. Ancak başlangıçta yarar üstüne kurulan insan-hayvan ilişkisi, yerini zamanla karşılıklı sevgi ve dostluğa bırakmıştır. Ve insanlar herhangi bir çıkar, fayda gözetmeksizin evlerinde hayvan beslemeye başlamışlardır. Günümüzde ev hayvanlarının evde bakımı […]

İnsanların evde hayvan besleme alışkanlığı tarih öncesi çağlara kadar uzanmaktadır. İnsan tarih öncesi dönemlerden itibaren etinden, gücünden, ya da çeşitli ürünlerinden faydalanmak amacıyla hayvanı evcilleştirmiştir. Ancak başlangıçta yarar üstüne kurulan insan-hayvan ilişkisi, yerini zamanla karşılıklı sevgi ve dostluğa bırakmıştır. Ve insanlar herhangi bir çıkar, fayda gözetmeksizin evlerinde hayvan beslemeye başlamışlardır.

Günümüzde ev hayvanlarının evde bakımı için temel birtakım kurallar vardır. Öncelikle, gerekli ve yeterli yiyecekle aşırıya kaçmadan, sağlığını da koruyarak beslemek ilk sıradadır. Temiz içme sularını da hiçbir zaman eksik etmemek gerekir. Yaşadıkları yerin yeterince geniş, havadar ve de temiz olmasına dikkat etmeyi de ihmal etmemiz gerekir.

Evcil can dostlarımızın damak tatları olduğu gerçeğini de unutmamalıyız. Bu anlamda Proplan kedi maması can dostlarımızın sağlığını düşündüğü gibi onların damak tatlarına hitap etmeyi de ihmal etmiyor.

Sağlıklı ürünlerinin yanı sıra lezzetli aromalarıyla da can dostlarımızın iştahla yediği Royal Canin kedi maması, farklı birçok çeşidiyle farklı birçok kediye de hitap ediyor.

Sadık arkadaşlarımız köpeklerin de iştahla ve zevkle yediği Royal Canin köpek maması farklı çeşitleriyle sadık can dostlarımıza çeşitlilik sunmaktadır.

Can dostlarımızın damak tatlarına hitap eden ve sağlıklı beslenmelerini sağlayan markaları bünyesinde bulunduran http://www.petihtiyac.com adresinden tüm detaylara ulaşmanız mümkündür.

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz