Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Kuruluyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Deriyle Kat’ı sanatına hayat veriyor

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Milli şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

Bunlar üniversite sınavına girecek adaylar için

YGS baraj puanı yükseldi

YGS baraj puanı yükseldi

Çalışma Koltukları ve Çalışma Koltuğu Modelleri
  • Ana Sayfa » Makale
  • 15 Ekim 2015 - 12:16:23
Çalışma Koltukları ve Çalışma Koltuğu Modelleri

Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda her geçen gün artırmakta olduğumuz ürün çeşitliliğimiz ile 42 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. 4000 m2lik alanda çok sayıda demirbaş çeşidi ve büro mobilyaları üretmekteyiz. Pek çok kalite ve güvence belgesi ile taçlandırdığımız ürünlerimizi aynı zamanda yüzde yüz müşteri memnuniyeti dönüşleri ile sürdürmekteyiz. İç ve dış piyasada yoğun talep gören […]

Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda her geçen gün artırmakta olduğumuz ürün çeşitliliğimiz ile 42 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. 4000 m2lik alanda çok sayıda demirbaş çeşidi ve büro mobilyaları üretmekteyiz. Pek çok kalite ve güvence belgesi ile taçlandırdığımız ürünlerimizi aynı zamanda yüzde yüz müşteri memnuniyeti dönüşleri ile sürdürmekteyiz. İç ve dış piyasada yoğun talep gören ürünlerimiz birinci sınıf hammaddenin birinci sınıf işçilik ile üretildiği ürünlerdir. Bu ürünlerimizden bir kısmı olan koltuk gruplarımız; televizyon koltuğu, sandalye, verzalit sandalye, bekleme koltuğu, bar sandalyeleri, iso grubu, yönetici ve sekreter koltukları ve de koltuk takımlar olarak gruplandırılabilir. Çalışma koltukları modellerimiz çok sayıda seçenek ve çeşitlilikte üretilmektedirler.

Müşteri talep ve ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan ve üretilen koltuk gruplarımız profesyonel ürünleridir. Bu ürünleri evlerden başlayarak profesyonel çalışma alanlarının tamamında güvenle kullanabilirsiniz. Çalışma koltuğu modelleri başta vücut ergonomisi dikkate alınarak üretilen modellerdir. Böylece sağlığınız korunmakta ve uzun saatler zevkle çalışabilmeniz sağlanmaktadır. Sizin ve çalışanlarınızın sağlığı korunmakta verimli ve sağlıklı çalışma koşulları oluşturulmaktadır. Yine sağlık dostu maddelerden üretilen koltuklar leke ve kir tutmaz kumaşlardan üretilirler. Ergonomik dayanıklı olmaları kadar son derece şık modellerdir. Klasik ve modern çizgilerden oluşan modeller renkleri ile de bulundukları alana zevk kadar estetik katarlar.

Tüm üretimlerimizde birinci sınıf ürünü birinci sınıf hizmet ile müşterilerimize ulaştırmayı da vazgeçilmez prensip olarak sürdürüyoruz. Tüm ürünlerimizin satış sonrası servis hizmetini de vermekteyiz. Böylece müşterilerimizin tüm hizmetlere birinci elden ulaşabilmesini sağlıyoruz. Müşterilerimiz ile ilişkilerimizi hiç kesmeden ihtiyaç ve beklentilerine cevap veriyoruz. Yine fiyat politikalarımız ile de piyasanın çok altında maliyetlerle müşterilerimize konfor ulaştırıyoruz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili daha geniş ve detaylı bilgiyi internet sitemiz üzerinden edinebilirsiniz. Müşteri hizmetleri yetkililerimizden de ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz. Yine demirbaş ve büro mobilyaları ihtiyaçlarınızda teknik servisimizden yerinde keşif hizmeti talep edebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınıza yedi yirmi dört hizmet anlayışımız ile cevap vermek yanında zamanında teslim ve zamanında hizmet anlayışımızdan ödün vermeden hizmet hayatımızı sürdürüyoruz.

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz